Усі новини за 29 Червень 2015

ФК "Мукачево" вишов у лідери Чемпіонату Закарпаття

ФК "Мукачево" вишов у лідери Чемпіонату Закарпаття

У Чемпіонаті Закарпаття відбулися матчі 9-го туру. Лідери Вищої ліги ФК «В. Бийгань» та «Ужгород» програли, при цьому ужгородці вже в другому матчі поспіль турі. Єдиний гол у матчі «Оболонь» — «Ужгород» був забитий на доданих хвилинах, відзначився граючий головний тренер Олександр Браєр. У турнірному становищі на перше місце вийшло «Мукачево».
Що робив Міністр оборони Полторак в Закарпатті

Що робив Міністр оборони Полторак в Закарпатті

  Сьогодні на Закарпатті вперше з робочим візитом побував Міністр оборони України Степан Полторак. Крім того, що провів нараду з головами ОДА, райдержадміністрацій та військовослужбовцями, Мністр звільнив начальник управління капітального будівництва Західного оперативного командування Збройних сил України. Опісля він відвідав військовий шпиталь у Мукачеві.
Словацьке Лесне як орієнтир розвитку для Закарпаття

Словацьке Лесне як орієнтир розвитку для закарпатських сіл

  У межах 50 кілометрів від Закарпаття можна знайти чимало прикладів вдалої організації громади, влади і бізнесу. Одним із таких є словацьке село Лесне, якому за сім років вдалося реалізувати 90 % задуманої стратегії і залучити інвесторів для розвитку малого бізнесу, що сприяло зростанню добробуту всього села. 
  • Показанно (1-10 з 10)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com