Усі новини за 05 Червень 2015

"Металург" (Д) зливається зі "Сталлю" (Д)

"Металург" (Д) зливається зі "Сталлю" (Д)

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підтвердив прийдешнє злиття донецького «Металурга» зі «Сталлю» з Дніпродзержинська, причому оновлена ​​команда буде називатися «Сталь» і базуватися в своєму рідному місті.
В Ужгороді - епідемія собачої чумки

В Ужгороді - епідемія собачої чумки

Вже близько місяця у місті епідемія собачої чумки. Хворіють як безпритульні, так і домашні, навіть щеплені, собаки. Хвороба мутувала і тепер стійка до багатьох препаратів. В Ужгороді вже загинуло близько 30 собак, за даними організації "Допоможи другу". І близько 40 вдалося вилікувати, оскільки хворобу розпізнали вчасно.   
"Фізрук" і "Вороніни" - у переліку заборонених фільмів

"Фізрук" і "Вороніни" - у переліку заборонених фільмів

Згідно з положеннями закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» з сьогоднішнього дня підпадають під заборону будь-які фільми (аудіовізуальні твори), «в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта».
Чому Закарпаття не  прагнуло возз’єднуватися з УРСР у 1945 році

Чому Закарпаття не прагнуло возз’єднуватися з УРСР у 1945 році

Попри позитивні наслідки від приєднання Закарпаття до Української республіки СРСР (наприклад, заснування Ужгородського державного університету та ін.), в шкільних підручниках з історії України ані словом не згадано про негативні наслідки від реалізації чергового кремлівського проекту «по збиранню руських земель»...
  • Показанно (1-6 з 6)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com