Усі новини за 02 Липень 2015

Металіст громить лідера Ч. Закарпаття (Відео)

Металіст громить лідера Ч. Закарпаття (Відео)

Харківський «Металіст» перебуває на зборах в Ужгороді. У середу команда Олександра Севидова провела свій перший спаринг. Суперник команди — лідер Чемпіонату Закарпаття ФК «Мукачево» — програв у матчі з рахунком — 0:6. У складі «Металіста» грав екс-гравець ужгородської «Говерли» Олексій Полянський, та закарпатець В’ячеслав Чурко. Триватимуть збори до 11-го липня. Тренуються футболісти у селі Кам’яниця, Ужгородського району на тренувальній базі готелю «Камелот».
Що треба знати про управління будинком

Що треба знати про управління будинком

  Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який передбачає нову фазу реформування житлово-комунальної сфери, у багатьох виникають питання – кому віддати в управління свою багатоповерхівку і де знайти для цього спеціаліста, який може стати діловим партнером, надійним помічником та захисником у боротьбі з нелегкими побутовими буднями.
Непередбачуваний футбольний матч, як і доля Беци

Непередбачуваний футбольний матч, як і доля Беци

 ... 21 грудня 1992 автокатастрофа забрала життя одразу двох молодих українських футболістів — київського динамівця Степана Беци і гравця "Дніпра" Олексія Саська. Після завершення 1–го кола чемпіонату України Степан Беца перебував у відпустці й вирішив з'їздити до Дніпропетровська.
Як Мукачівська єпархія набула оригінального статусу

Як Мукачівська єпархія набула оригінального статусу

Ще менше перспектив для церковного об’єднання МГКЄ з Галицькою греко-католицькою архієпархією зосталося після розпаду Австро-Угорщини, коли обидві церковні провінції, як і колись в домодерну епоху (до 1772 р.), знову опинилися в складі різних держав – Польщі і Чехословаччини. Втім, якщо галицькі греко-католики зберігали історичну пам'ять про перебування свого краю в складі Польщі (Речі Посполитої) від середини XIV ст. до 1772 р., то греко-католики Мукачівської церковної провінції (власне як і Пряшівської також) жодного досвіду проживання в новоутвореній Чехословацькій республіці 1918 р. мати не могли. 
 • Показанно (1-5 з 5)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com