Усі новини за 25 Липень 2015

Чому не варто вмикати кондиціонер одразу після заведення машини

В автомобілі, припаркованому в тіні протягом дня із закритими вікнами може міститися 400-800 мг бензолу. Якщо ви припарковані на сонці при температурі вище 16 градусів, рівень бензолу досягає до 2000-4000 мг, що в 40 разів вище допустимого рівня.
"Говерла" знову грає внічию

"Говерла" зіграла в другому турі нового сезону. Суперником ужгородців була полтавська "Ворскла". Перший тайм проходив при повному домінуванні «Ворскли». На 21-й хвилині одна з численних атак закінчилася голом, відкрив рахунок Ковпак — 0:1. Зовсім по-іншому почався другий тайм. Ужгородці пішли відіграватися і моменти вже почати виникати біля воріт «Ворскли». В одному з них у штангу влучив Хльобас, а вже у наступному Дмитро зіграв на добиванні — 1:1. Нічия стала для "Говерли" четвертою поспіль у матчах Прем’єр-ліги.
Москаль змусив чиновників ОДА ходити "рачки" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 25 липня, з 8-ї ранку закарпатський губернатор Геннадій Москаль вигнав усіх чиновників на суботник.Таким чином чи не вперше держслужбовці, що звикли сидіти в кабінетах і переносити папери з одного столу на інший, зайнялися корисною справою. Подивитися на це незвичне дійство зійшлася купа городян і журналістів. А ось як побачив працюючих чиновників наш сайт.
Гастрономічний тур центром Ужгорода (ФОТО)

Центр міста - це завжди вигідна локація для розташування закладів харчування. Саме сюди перш за все завітає зголоднілий турист, а містяни обирають центральні вулички Ужгорода для щоденних прогулянок. Гастрономічні куточки, котрі розмістилися посеред видатних архітектурних пам'яток,  - у нашому огляді.
Вихідні: байкери, американський футбол і "Спека"

Вихідні на Закарпатті: байкери, американський футбол і "Спека"

Сьогодні в Ужгороді розпочинається масштабний зліт байкерів, які протягом двох днів гулятимуть свій фест у Боздоському парку. За містом - у підніжжі Невицького замку сьогодні гратимуть американський футбол. А якщо ви прагнете мистецтва на вихідних - відвідайте музеї і галерею "Ужгород", у якій триває тематична виставка "Спека". РroZak бажає гарних вихідних! Насолоджуйтеся літом!)
  • Показанно (1-12 з 12)