Усі новини за 04 Липень 2015

Прапор України з кришок виклали в Ужгороді (ФОТО)

Екологічний флешмоб із благодійністю: Прапор України з кришок виклали в Ужгороді (ФОТО)

  Сьогодні, 4 липня, на ужгородській площі Театральній з кришок з-під пляшок виклали прапор України. Мета акції — привернути увагу до екологічного проекту зі збору кришок, адже це “корисне сміття”, за яке можна придбати, до прикладу, слуховий апарат або інвалідний візок тим, хто цього потребує. 
Вихідні: танці, арт-пікнік і “Філософія проміння”

Вихідні в Ужгороді: танці, арт-пікнік і “Філософія проміння”

  На вихідних в Ужгороді організовують дитячо-батьківський арт-пікнік “Разом веселіше”. Також у музеї Бокшая триває виставка “Філософія проміння” з нагоди 60-річчя Юрія Боднара, у провулку "Гірчичне зерно" - виставка-конкурс selfie “Долина нарцисів”, а в кафе "Театральному" -  виставка “Геометрія вулиці” від творчого об’єднання “Місто”. Також сьогодні ввечері завітайте на грандіозне танцювальне шоу в Амфітеатрі - першу Всеукраїнську танцювальну премію "Ukraine Dance Awards". ProZak бажає гарних вихідних!
Які чорнильниці виготовляли на Закарпатті у 1840-х роках

Які чорнильниці виготовляли на Закарпатті у 1840-х роках

Чавунну чорнильницю у вигляді фігурки шекспірівського Фальстафа, виготовив скульптор Валентином Віллашеком на мукачівських ливарних заводах графів Шенборнів (Фрідешівському та Шелестівському) у 1843 році.
  • Показанно (1-5 з 5)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com