Усі новини за 09 Липень 2015

В Закарпатті з лісовою мафією боротимуться бійці АТО

В Закарпатті з лісовою мафією боротимуться бійці АТО

Як ми повідомляли, вчора на Закарпатті перебував командир батальйону «Донбас», народний депутат від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко. Серед причин свого візиту він назвав проведення переговорів щодо створення бази для військової підготовки бійців батальйону «Донбас», а також створення Громадської ради при управлінні лісового господарства, боротьбу з лісовою мафією та протидію корупції.
Люлька гратиме в "Говерлі" і у наступному сезоні

Люлька гратиме в "Говерлі" і у наступному сезоні

Захисник київського «Динамо» Сергій Люлька ще сезон проведе в ужгородській «Говерлі». 25-річний футболіст був на перегляді в одному з клубів Чехії, але не залишився в команді. Люлька вже приступив до роботи з командою Грозного. Швидше за все «Динамо» віддасть гравця в оренду на сезон.
Що було сьогодні на сесії Ужгородської міськради

Що було сьогодні на сесії Ужгородської міськради

  Сьогодні ужгородські депутати зібралися на чергову сесію і дуже швидко розійшлися, до того ж, на невизначений термін. Земельні ділянки учасникам АТО так і не виділили, як і не розглянули скандальні земельні питання щодо приватизації землі у внутрішньому дворику "Совиного гнізда". Зате заборонили будівництво гаражів на Легоцького й виділили кошти на реконструкцію історичної частини Ужгорода. 
Звідки на сучасне Закарпаття прийшли рутени

Звідки на сучасне Закарпаття прийшли рутени, - Антон Годинка

  Відомий історик Антон Годинка, який досліджував територію краю, а також його заселення, пише у своїй праці про те, звідки на сучасній території Закарпаття прийшли рутени. Саме цей термін на позначення тогочасних мешканців вживає науковець. 
  • Показанно (1-5 з 5)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com