Усі новини за 13 Серпень 2015

Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як поєднати несумісне : шопінг з чоловіком

Як часто ви сваритесь з коханим через таку дрібницю як походи по магазинах? Здавалося б, чого тут важкого? Ходи, дивися, говори - подобається, не подобається. Але ні, 10-15 хвилин і починається роздратування, образи, скандали.
Правосекторівців, які були в Мукачеві, можуть амінстувати

Правосекторівців, які були в Мукачеві, можуть амінстувати

Амністія для бійців ПС, які брали участь у подіях 11 липня, можлива завдяки тому, що сьогодні вони знаходяться на передовій в АТО. На однобокому розслідуванні подій у Мукачеві наголошує надреп Ігор Мосійчук, який є членом ТСК. 
Грозний шукає новий клуб

Грозний шукає новий клуб

В неділю Говерла» зіграє у Харкові з «Металістом». Початок матчу о 19.30. У минулому сезоні гра в Ужгороді закінчилася з рахунком 2:2, в Харкові перемогли господарі — 1:0. Напередодні головний тренер дав ряд інтерв"ю, щодо майбутнього матчу і свого майбутнього у "Говерлі".
Балога витягує останній козир – сепаратизм

Балога витягує останній козир – сепаратизм, - Олександр Гаврош

Відомий закарпатський письменник, драматург і журналіст Олександр Гаврош написав блог для "Радіо Свобода", у якому звинувачує відомого політика у сепаратизмі. Балога намагається протиставити Закарпаття Києву. Під час війни такі гасла слід розцінювати як удар у спину, національну зраду, вважає Гарош.
Як відбувається співбесіда до закарпатської поліції

Як відбувається співбесіда до закарпатської поліції, - КлуніДжорджаклуні

Сьогодні в Ужгороді розпочався другий етап тестування до патрульної поліції, яка невдовзі буде в Мукачеві й Ужгороді, а також трасі між ними. Закарпатські гумористи КлуніДжорджаклуні вирішили не чекати етапу співбесіди до поліції, й передбачили, у який спосіб вона може відбуватися) Гарного вам дня!
Що робити, коли закривають школу у вашому селі

Що робити, коли закривають школу у вашому селі, - юридичні поради для закарпатців

Проблема закриття шкіл гостро постає у маленьких селах Закарпатської області, де у школах ледь-ледь набирають мінімально необхідну кількість учнів (5 дітей), щоб сформувати клас. Найбільше таких малокомплектних шкіл згідно з відомостями, опублікованими на  сайті Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА знаходяться у гірських чи віддалених від райцентру селах Великоберезнянського, Міжгірського, Перечинського, Ужгородського, Хустського районів.
В Закарпатті активісти «Тарифного Майдану» перекриють дороги в кількох місцях 26 серпня

В Закарпатті активісти «Тарифного Майдану» перекриють дороги в кількох місцях 26 серпня

Акція з перекриття автотраси Київ-Чоп в слищі Ракошино Мукачівського району закінчилася о третій годині ночі. Ініціатор акції активіст Іван Данацко пообіцяв, що наступне перекриття буде 26 серпня і відразу в кількох місцях.
  • Показанно (1-16 з 16)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com