Усі новини за 17 Серпень 2015

Міліціонери написали листа про події в Мукачеві, бо їм ганьба

Закарпатські міліціонери написали листа про події в Мукачеві, бо їм ганьба

Лист підписаний працівниками Управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області, які заявляють про те, що їх змушують фальсифікувати оперативні матеріали проти Правого сектору. 
На Закарпатті контрабанда вже і в дошках (ФОТО)

На Закарпатті контрабанда вже і в дошках (ФОТО)

16 серпня на пропускному пункті «Тиса» працівники митниці спільно із співробітниками Управління СБ України в Закарпатській області виявили 114 ящиків цигарок без акцизних марок, які намагалися переправити до Угорщини. 
Петро Матій: Я кожен раз співаю по-іншому

Закарпатський артист Петро Матій: Я кожен раз співаю по-іншому

  “Я зате так довго співаю, бо мені ніхто в горло не ліз. Викладач лише радив, щоб я більш артистично співав і думав про те, про що співаю”, — говорить із гумором про себе український співак і композитор, народний артист України Петро Матій і додає, що його голосу дають не більше 30 років, хоча самому артисту вже за 70.  “Це Божий дар, - вважає Петро Матій. - Чи не виспівався, чи такі сильні зв’язки – я не знаю”. Співає Матій 45 років поспіль. За цей час випустив сім дисків, два з яких із власними словами і музикою. Сьогодні він очолює ансамбль «Гармонія», співає у Закарпатському народному хорі, «Угорських мелодіях», а також працює концертмейстером в музучилищі. 
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com