Усі новини за 10 Вересень 2015

Чи зупинить міськраду громадська експертиза

Чи зупинить міськраду в Ужгороді громадська антикорупційна експертиза

Сьогодні, 10 вересня, представник групи громадських експертів і керівник Регіонального молодіжного екологічного об’єднання «Екосфера» Оксана Станкевич і відомий архітектор Петро Сарваш провели прес-конференцію у прес-центрі «Закарпаття». Вони розповіли журналістам і присутнім про результати і висновки громадської антикорупційної експертизи проекту рішення на сесію міськради щодо «коригувань Генплану Ужгорода та зонування міської території». 
Ніякого поліомієліту в Закарпатті немає, - Маркович (ВІДЕО)

Ніякого поліомієліту в Закарпатті немає, - Маркович (ВІДЕО)

Фахівці ВООЗ, які приїхали на Закарпаття після заяв Міністерства про те, що в області - епідемія поліомієліту, відзначають роботу місцевих лікарів на високому рівні. Це свідчить про те, що лікарі можуть захистити населення від епідемії дикого поліовірусу, що система працює добре. 
На Закарпатті побільшало охочих бути вакцинованими (ВІДЕО)

На Закарпатті побільшало охочих бути вакцинованими (ВІДЕО)

Після інформації про спалах поліомієліту на Закарпатті побільшало батьків, які хочуть, аби їхні діти мали всі необхідні після народження щеплення. Але необхідні вакцини все ще не надійшли до лікарень області. 
Перші кляузи й бокораші на річках Закарпаття (ФОТО)

Перші кляузи й бокораші на річках Закарпаття (ФОТО)

Гідротехнічні споруди на закарпатських річках ХІХ-ХХ століття - кляузи вражають своєю функціональністю. Саме завдяки їм бокораші сплавляли ліс з верхів'я гід до низинних районів. Вода нерідко була причиною загибелі в той час, і водночас саме вода сприяла будівництву за допомогою деревини, продажу лісу, а відтак і добробуту мешканців гірських районів.  
Вибори в Закарпатті: Балога таки злякався Москаля

Вибори в Закарпатті: Балога таки злякався Москаля

Якщо ще недавно найвпливовіший закарпатський політик Віктор Балога скептично та з іронією відносився до новопризначеного голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, то зараз стало очевидно, що він трошки переляканий.
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com