Усі новини за 29 Квітень 2016

Рейтинг європейських країн з найвищим рівнем життя

Рейтинг європейських країн з найвищим рівнем життя

При складанні рейтингу експерти брали до уваги середній рівень доходу, вартість життя та купівельну спроможність громадян. Таким чином, серед найбільш процвітаючих країн виявилися: Естонія, Португалія, Бельгія, Ірландія, Фінляндія та ряд інших.
Словацько-український бізнес-форум в Кошице: післямова

Словацько-український бізнес-форум в Кошице: післямова

Сьогодні 29 квітня завершуються «Дні України в Словаччині», що проходили з 19 квітня у другому по значимості місті Словаччини - Кошице, яке знаходиться за 100 кілометрів від Ужгороду. В рамках даної ініціативи, за 10 днів, було проведено ряд культурно-масових та офіційно-ділових заходів, серед яких найбільш важливим та найбільш яскравим був словацько-український бізнес-форум «SUF 2016», що завершив свою роботу 28 квітня.
В суботу "Говерла" приймає "Зорю"

В суботу "Говерла" приймає "Зорю"

Сьогодні матчем "Волинь" — "Олександрія" розпочнеться 24-й тур УПЛ. "Говерла" свою гру проведе завтра. Суперником ужгородців стане "Зоря". Гра відбудеться на стадіоні "Авангард" в Ужгороді. Початок о 14.00. Серед дискваліфікованих на гру — ужгородці Ягодінскіс та Худобяк, а також луганчанин Сіваков. Матч першого кола завершився перемогою луганської команди — 2:1. Загальна статистика зустрічей у Прем"єр-лізі та Першій лізі: +3=2–12. Голи: 13:23. За прогнозом синоптиків у суботу вдень імовірність дощу складає 50—60 %.
Вихідні: Великдень, Fire Life Fest і Гуцульська родина

Вихідні на Закарпатті: Великдень, Fire Life Fest і Гуцульська родина

  Пасхальні вихідні наближаються! Нехай вони будуть радісним для вашої родини, наповненими миром і любов'ю! Будьте обережні під час смакування паски, шовдаря та інших страв, приготованих до свята, аби бути в змозі відвідати цікаві заходи й події, яких на цих вихідних предостатньо! ProZak щиро вітає з Великоднем і вже традиційно пропонує найцікавіші події вихідних. 
 • Показанно (1-7 з 7)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com