Третій тиждень тривають дискусії щодо нового регламенту міської ради. Головним спотикачем для депутатського корпусу залишається питання як забезпечити дисципліну та етику за засіданнях ради? Адже кожне засідання сесії міської ради проходить під акомпонемент нещадної критики громадськості через брутальний лобізм інтересів забудовників, проблемний генеральний план та зонінг, радикальне зменшення зелених зон та парків, тощо. Така критика, за звичай, переходить розумну межу і сесії перетворюються у майданчик для биття депутатського корпусу та міського голови.
Що буде з українським селом, - експерт із Закарпаття

Сьогодні Закарпаття - малоурбанізований регіон. Частка міського населення становить всього 36,8%, і з сумом треба визнати, що нинішній юридично чистий і економічно обгрунтований голодомор торкнеться перш за все нас з вами.
"Говерла" програє "Чорноморцю". Відео

Відбувся матч 21-го туру між "Чорноморцем" та "Говерлою". Гра проходила у рівній боротьбі, з великою кількістю порушень та небезпечних моментів біля воріт обох команд і закінчилася з мінімальною перемогою господарів - 1:0. За одеситів відзначився Азацький, який замкнув подачу зі штрафного у виконанні Калитвинцева на 55-й хвилині. За очками "Чорноморець" майже наздоганяє "Говерлу", ця перемога стала для одеської команди першою після піврічної перерви. У паралельному матчі "Олімпік" зіграв унічию з "Ворсклою" - 1:1. Завтра відбудуться інші 4 матчі туру.
"Говерла" грає з "Чорноморцем" в Одесі

Сьогодні в рамках 21-го туру УПЛ, "Говерла" зіграє з "Чономорцем". Гра відбудеться в Одесі, початок о 14.00. Транслює поєдинок телеканал "2+2". Матч першого кола закінчився внічию — 1:1. Взаємовідносини: +5=7–3. Голи: 19:15.
  • Показанно (1-9 з 9)