Усі новини за 01 Червень 2016

В Ужгороді презентували «Креативні індустрії територій»

В Ужгороді презентували «Креативні індустрії територій»

«Креативні індустрії територій» – із презентацією під такою назвою ознайомилися у міській раді Ужгорода. Спікери – Тудор Кілару, Андрій Гасинець, Євген Забарило та Олександр Лейкін, вони ж – ініціативна група зі створення громадської організації «Креативна платформа Закарпаття».
Архівіст Полані - володар «Золотого Гербового Хреста»

Архівіст Полані - володар «Золотого Гербового Хреста»

140 років тому, в березні 1876 року, архіваріусом Ужанського жупного управління був призначений Імре Полані, який з 1862 року працював в зазначеній адміністративній установі нотаріальним радником. І. Полані – єдиний в історії архівної справи історичного Закарпаття архівіст, котрий безперервно займався цією важливою соціально і духовно значимою ділянкою роботи впродовж 30 років – до 1906 року. 
4 найвідоміші замки Закарпаття: що покажуть і чим здивують?

4 найвідоміші замки Закарпаття: що покажуть і чим здивують?

Замки Закарпаття – це, мабуть, найвідоміший старт-ап серед туристів-новачків, які лише починають відкривати для себе Україну, як величезну скарбницю культурних, історичних і природніх пам’яток. Логічно, що спочатку вони направляють свої стопи до найбільш відомих і розпіарених місць, оминаючи ненадійні стежки самостійного туризму.
Композитор Віктор Теличко: Музика – це вібрації Всесвіту

Композитор Віктор Теличко: Музика – це вібрації Всесвіту

  «Наш Всесвіт – це суцільні вібрації, починаючи від рентгенівських променів і закінчуючи інфразвуком, а потім переходячи до вібрацій ще менш помітних. Що таке доба? – Це коливання день-ніч. Що таке пора року? – Це ще повільніше коливання… Ми всі постійно знаходимося в неосяжному просторі вібрацій різної частоти, тривалості, сили, з яких митець обирає потрібні йому саме для данного твору», - розмірковує про сутність музики композитор Віктор Теличко. Його життя теж є чималою частиною академічної музики, якій присвятив понад 30 років свого життя. Сьогодні ProZak пропонує вам розмову з тим, хто народжує музику і навчає інших робити її досконалою.   
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com