Усі новини за 25 Серпень 2016

Рецепт від ProZak: Паста з ананасом, кокосовим молоком та соусом ерош пішта

Рецепт від ProZak: Паста з ананасом, кокосовим молоком та соусом ерош пішта

Ця страва переповнена різними смаками: спочатку ви відчуваєте приємну солодкість, а потім палку гостроту! Рецепт пасти наближений до тайської кухні, у якій поєднуються відразу чотири складові смаку: солоне, кисле, гірке і солодке. Такого результату ми і досягнемо.   
Ужгородські дитсадки дослідили на енергоефективність

Ужгородські дитсадки дослідили на енергоефективність

Оцінку енергоефективності освітніх закладів у Закарпатській області вже другий рік поспіль здійснює РМЕО «ЕКОСФЕРА». На основі питомих показників щомісячних витрат електроенергії та об’ємів природного газу/дров/гкал на 1 м2 приміщення визначається клас енергоефективності тієї чи іншої освітньої установи.
Віктор Петров: Справжній лікар має бути успішним

Віктор Петров: Справжній лікар має бути успішним, незалежним і не заглядати в кишеню пацієнту

  «Я став інфекціоністом, тому що завжди вірив, що людство загине не від якогось катаклізму, а нас знищить маленький вірус, який не піддаватиметься лікуванню. Віруси й бактерії сильніші за нас, бо їх більше», - розповідає лікар Віктор Петров. Сьогодні він відомий міський інфекціоніст, сімейний лікар, загальна кількість пацієнтів якого становить близько 5 тисяч. Розумний, молодий, амбіційний, справедливий і завжди усміхнений – приблизно так охарактеризовують Петрова його пацієнти. За десятки років у лікаря накопилося чимало кумедних історій, але ще більше – слів вдячності від тих, кому він допоміг і досі допомагає. 
Закарпатська кава від ProZak

Закарпатська кава від ProZak

  Останні дні серпня дають про себе знати легкою передосінньою прохолодою. З гарячою ранковою кавою вона здаватиметься приємнішою, а з кавою від ProZak - ще й мотивуючою. Нехай вам буде добре там, де ви є. Ми потурбувалися про те, аби ваш ранок почався з хорошої поради, ідеї для смачного обіду, варіантів дозвілля, а також приємної нотки гумору - усе це є в нашій "каві". Приємного вам прокидання, корисних справ сьогодні і більше часу для себе!   
  • Показанно (1-9 з 9)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com