Новини партнерів

Гаманці для жінок – стильний аксесуар та функціональний помічник

Новини партнерівтравень 17 2024, 9:46

Гаманці для жінок – стильний аксесуар та функціональний помічник

<p>Правильно організований простір для зберігання грошей, банківських карток, візиток та інших дрібних речей сприяє швидкому пошуку всього, що потрібно вже зараз. Таким організованим простором є стандартний гаманець чи портмоне. І той і інший варіант є універсальним рішенням на кожен день, потрібно лише вибрати компонування, форму, відтінок та оцінити багато інших параметрів.</p>

Різновиди гаманців

Перш ніж зробити вибір, потрібно оцінити запропоновані варіанти виконання. Кожен гаманець жіночий відрізняється за формою і буває наступних видів:

  • гаманці-клатчі (класичний жіночий варіант, де є кілька відділень із застібками, гарантуючи місткість);
  • портмоне (є затиск для грошей, в цілому великий відсік для грошей і візиток);
  • без каркаса (невелика яскрава сумочка, що доповнюється декоруванням, відмінний варіант на особливі випадки та романтичні зустрічі);
  • барсетка (в основному чоловічий варіант виконання, але також є жіночі моделі, компактний та місткий аксесуар);
  • прямий (містка та повнорозмірна модель гаманця, де є відділення для купюр, монет та карток).

Окремою категорією виділяють гаманці з одним або двома згинами. Не зайвим буде купити сумку жіночу, щоб вона гармонувала з гаманцем. Деякі виробники випускають аксесуари серіями, де є кілька виробів із різним функціоналом.

Матеріал гаманців

Виробники в наш час використовують кілька матеріалів для виробництва гаманців:

  • натуральна шкіра (довговічний, надійний та практичний матеріал, що витримає щоденне навантаження при використанні);
  • замша (витончені та оригінальні моделі, приємні на дотик, але можуть виникнути складності при догляді за таким матеріалом);
  • штучна шкіра (дешевий аналог натурального матеріалу, термін служби невеликий);
  • текстиль (недостатньо довговічний, але практичний у декоруванні матеріал).

Кожна жінка за підсумком вибере щось для себе, враховуючи бюджет та запити щодо зовнішнього виконання. Деяким потрібна строга класика, інші хочуть вибрати щось романтичне чи просте у виконанні.

Тип застібки

Ще один важливий момент під час вибору. Клямка є відносно надійним і простим варіантом, найчастіше використовується в моделях клатч і в гаманцях для дітей. Іноді клямка використовується як окремий елемент на відсіку для монет.

Кнопка найчастіше використовується на чоловічих моделях гаманців, але у жіночих аксесуарах також може зустрічатися. Для фіксації застосовується хлястик. Магнітна застібка вважається одним із видів кнопки. Для відкриття та закриття потрібно мінімум часу, що є її головним плюсом.

Найнадійніший варіант – це блискавка. Для відкривання такого гаманця потрібен час, а при частому використанні він швидко зношується. Але в будь-якому ательє по ремонту можна замінити блискавку і продовжити зручно використовувати аксесуар.

Де купити жіночий гаманець?

Інтернет-магазин INTERTOP запропонує великий асортимент аксесуарів у різному виконанні. Оцінити кожен із них можна за допомогою фотографій, адже така візуальна складова спрощує вибір та покупку. Додатковими помічниками у виборі можуть стати консультанти та менеджери магазину.

Поширити

as