Новини партнерів

Президент України провів зустріч із Президентом Азербайджану

Новини партнерівчервень 01 2023, 20:09

Президент України провів зустріч із Президентом Азербайджану

<p>У межах саміту Європейської політичної спільноти у Молдові Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим.</p>

Глава держави подякував Азербайджану за послідовну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України, підтримку в межах міжнародних організацій, зокрема під час голосувань за резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Володимир Зеленський відзначив усебічну гуманітарну допомогу, надану Азербайджаном.

«Ми високо цінуємо участь Азербайджану у відновленні інфраструктурних об'єктів у Київській області. Сподіваємося на допомогу в подальшій відбудові України. У повоєнний період розраховуємо на активну участь Азербайджану в інвестиційних проектах в Україні», – сказав він.

Співрозмовники приділили окрему увагу досвіду Азербайджанської Республіки в питанні гуманітарного розмінування деокупованих територій.

Президент України висловив сподівання на активне залучення Азербайджану до підтримки ініціатив нашої країни стосовно досягнення сталого й справедливого миру на основі української формули миру.

Поширити

as