Новини партнерів

Різновиди та дизайни патріотичних футболок

Новини партнерівтравень 21 2024, 14:36

Різновиди та дизайни патріотичних футболок

<p>Футболки з українською символікою – багаторічний модний тренд не лише в України, а й далеко за її межами. У модних тенденціях та навіть у колекціях відомих дизайнерів знаходить вираження усвідомлення та зростання любові до рідної землі та почуття патріотизму. Якщо нещодавно українська символіка в одязі була притаманна святкуванню Дня незалежності, Дня конституції чи інших загальнодержавних свят або такий одяг обирали до реєстрації шлюбу чи відвідування церкви, то сьогодні демонструвати свою національну самосвідомість українці прагнуть кожного дня та в різних випадках. Носіння патріотичних футболок – один із з способів втілити це бажання.</p>

 

Елементи дизайну, які використовуються для патріотичних футболок

Зазвичай українські футболки містять історичні та культурні образи, нагадування про історичні події. Також на них може бути нанесена специфічна національна символіка, яка є найбільш популярною серед покупців та замовників. До їх числа належать:

 • зображення українських захисників;
 • різноманітні орнаменти;
 • карта України з Кримом та Донбасом;
 • прапор

Крім того,футболки патріотичні можуть бути принтовані неповторними зображеннями гербу держави, що виконаний у різноманітних кольорах та стилях, написами «Українське сонце», «Слава Україні». Але це далеко не повний перелік креативних елементів дизайну для такого одягу. Більш повний перелік подібних написів та малюнків дивіться на сайті Майкофф.

До нього варто включити також маючі національну специфіку цікаві фрази, цитати з відомих віршів та пісень, українські гуморески, крилаті give, звернення, влучні вислови. Наприклад, популярні такі написи на футболках, як «Зберігайте спокій та ріжте сало», «Бавовна. Мені подобається, як воно горить». До популярних елементів дизайну належать також принти з національною самоідентифікацією, такі як різноформатні написи «Народжений/народжена бути вільним/вільною», «Гордий бути українцем», «Я люблю Україну», «Я українець/українка».

Популярні теми, відображені в патріотичних принтах

Саме футболки з патріотичним принтом дозволяють відразу ідентифікувати особистість, її погляди і настрої, візуально демонструвати свої патріотичні почуття. загальновідомо, що найулюбленіша та найкомфортніша частина жіночого та чоловічого гардеробу, що ідеально підходить для різних випадків життя – це футболка. Саме цей одяг з патріотичними написами розповідає світові про найвидатніші події життя держави, зокрема:

 • Свято Соборності;
 • День народження Т.Шевченка;
 • День незалежності;
 • День захисників та захисниць України.

Війна, яку розв'язала росія проти України, на жаль, кожного дня визначає велику кількість нових подій, пов'язаних з нею. Тому до переліку принтів, що реагують на них, увійшли нові гасла - «Харків - місто Героїв», «Русский военный корабль, иди на...», «Доброго вечора, ми з України»,«Херсон. З поверненням 11.11.2022».

Технології друку, які використовуються для створення патріотичних футболок

Для створення креативних футболок з українською символікою застосовуються сучасні та ефективні технології. В інтернет-магазині в Києві можна замовити чи обрати в каталозі одяг з принтами, які нанесені різними методиками, які зараз є найбільш популярними та поширеними:

 1. Прямий цифровий друк – цей спосіб зазвичай застосовують при нанесенні на бавовняний одяг малюнків.
 2. Флекс-друк або термотрансфер – ця методика нагадує аплікацію. Під впливом високих температур термопресу напис або зображення переноситься шляхом «вплавлення» в основу вирізаних на flex-плівці картинок.
 3. DTF друк – принтування одягу відбувається із застосуванням спеціальних термотрансферних плівок за допомогою струменевого принтера.
 4. Сублімація – застосовується при необхідності нанесення принтів на білий одяг з синтетики.
 5. Трафаретний друк або шовкографія – має обмеження за кількістю кольорів, здійснюється через трафарет.

Можливості існуючих способів друку дозволяють наносити на футболки стійкий та яскравий принт патріотичної спрямованості, який не зіпсується після першого ж прання та буде довгий час притягувати погляд та привертати увагу.

Основи для виготовлення футболок з патріотичними принтами

Патріотична футболка буде завжди виглядати презентабельно та використовуватись довгий час, якщо правильно вибрати основу, на яку буде нанесено принт, та підходящий для неї спосіб друку. Сучасні технології дозволяють використовувати для його нанесення різні тканини – від натуральних і синтетичних до змішаних. Зазвичай компанії з позитивним реноме пропонують своїм замовникам та покупцям основи, виготовлені відомими міжнародними брендами.

Футболки представлені у всіх відтінках кольорового спектру. Отже, грамотно вибрана методика друку дозволить патріотичному малюнку чи напису виглядати яскраво та реалістично. Наприклад, для білих натуральних основ ідеально підійде цифровий друк. Для чорних та багатобарвних футболок друк методом шовкотрафарету та термопереносу буде найбільш придатним.

Поширити

as