Новини партнерів

Революція у світі інтимних товарів: як це змінює наші життя

Новини партнерівчервень 15 2024, 11:53

Революція у світі інтимних товарів: як це змінює наші життя

Інтим-магазини є головним символом сексуальної революції. Саме реклама, а відповідно і продаж товарів для дорослих, розширює горизонти можливостей для чоловіків і жінок, які прагнуть покращити своє інтимне життя. Ще кілька років тому тема сексу вважалася якщо не забороненою, але точно не зовсім пристойною. А в секс-шопи заходили лише найсміливіші та розкутіші, готові протиставляти свої особисті принципи суспільних підвалин.

Чому секс-іграшки – це добре?

Задоволення інтимними радощами позитивно позначається загальному стані людини. Це стосується представників обох статей. А ось відсутність сексуальних задоволень призводить до проблем, найменші з яких – це дратівливість, тривожність та поганий настрій. Пригнічені сексуальні бажання нікуди не зникають, а спроби насильно позбутися їх справді псують життя.

Якщо чоловік чи жінка, відчуваючи потяг, немає можливості дати йому вихід, погіршується здоров'я – в прямому сенсі. Може порушитись статева функція, що стане перепоною до ведення нормального інтимного життя. Крім того, від відсутності оргазмів при фізичній потребі в них знижується імунітет, мучить безсоння, підвищується ймовірність гормональних порушень.

Плюси регулярних оргазмів:

 • нормалізація та планомірне підвищення лібідо;
 • емоційна стабільність та стресостійкість;
 • профілактика гінекологічних хвороб у жінок;
 • значне зміцнення статевої функції у чоловіків;
 • привабливість обличчя та тіла за рахунок гормонів краси, які виробляє організм при сексуальному розрядженні;
 • міцний здоровий сон;
 • безпричинне відчуття щастя, протистояння депресивним розладам.

Що приємно, користь для організму приносять не тільки ті оргазми, що досягаються під час близькості до партнера. Поодинокі акти самозадоволення також йдуть на користь здоров'ю. А насолоджуватися якісними оргазмами без партнера саме допомагають секс-іграшки. Величезний вибір продукції для дорослих дозволяє кожному бажаючому підібрати для себе девайси, з якими мастурбація завжди буде насиченою та солодкою.

Нові технології у сфері інтим-товарів

Навіть найпростіші секс-іграшки здатні внести масу несподіваних яскравих емоцій та гострих відчуттів до інтимних розваг. Товари для дорослих зараз доступні всім, проблеми вибрати та купити бажаний девайс немає ніякої. І якщо раніше потрібно було для цього пересилити себе і вирушити в інтим-магазин, а потім на очах інших людей купувати, то зараз можна зробити це віддалено. Онлайн секс-шопи - чудова альтернатива звичайним магазинам, а асортимент цікавих товарів там, як правило, багатший і ширший.

Сучасні виробники секс-виробів розробляють та створюють інтимні пристрої з функціями для всіх можливих варіантів сексуальних впливів. Інтим-магазини пропонують товари різних типів: для неї, для нього та для парних розваг. Різноманітність варіантів вражає уяву, але навіть недосвідченим користувачам легко розібратися в асортименті, тому що в онлайн-інтим-магазинах товари завжди розподілені за тематичними розділами.

Смарт-іграшки та теледильдоніка

Всі інтимні девайси, оснащені віброефектом, а також ротацією, пульсацією та іншими активними функціями користуються популярністю серед любителів яскравих та якісних сексуальних розваг. Девайси минулого покоління могли включатися двома способами: натисканням кнопки на корпусі або дистанційним пультом. Сьогодні необхідність у таких складностях відпала – смарт-іграшки забезпечують максимальний комфорт у використанні.

Головні переваги смарт-девайсів для дорослих:

 • можливість керувати на дальній відстані з будь-якої точки світу;
 • синхронізація з відео-чатом, музикою, порно-роликами;
 • голосове керування;
 • величезний вибір режимів стимуляції;
 • можливість створювати власні малюнки вібрації;
 • обмін створеними режимами з іншими користувачами смарт-іграшок та багато іншого.

Високотехнологічні інтимні пристрої вкрай прості у використанні, тому відмінно підходять новачкам. Особливості багатьох функцій зрозумілі інтуїтивному рівні. Але, звичайно, до кожної моделі секс-девайсу завжди додається докладна інструкція щодо використання. Також на сторінках інтим-магазинів нерідко розміщуються навчальні відео з використання тих чи інших пристроїв.

Теледильдоніка – це інноваційна технологія для практично повноцінних занять коханням на відстані. Користувачі при цьому відчувають сексуальну насолоду не менше, а часто набагато більше, ніж від класичної близькості. Щоб відбувся контакт, у кожного з пари має бути відповідний девайс, що реагує на рухи. Коханці підключаються до загальної віртуальної програми та синхронізують пристрої. Одночасно відбувається як тактильний, і візуальний контакт.

Секс-іграшки та щастя в особистому житті

Девайси для дорослих не завжди створюються тільки для отримання або доставлення задоволення. Існують моделі гаджетів, спрямовані на усунення різноманітних сексуальних проблем. Наприклад, якщо чоловікові складно витримувати довгу близькість через слабку ерекцію, на допомогу прийде простий пристрій – ерекційне кільце. Інший зручний варіант - вакуумна помпа або гідропомпа.

Слабкість інтимних м'язів у жінки зазвичай призводить до послаблення приємних відчуттів від мастурбації та сексу. Але проблема легко вирішується. Досить періодично виконувати необтяжливі тренування з вагінальними кульками, щоб будь-які еротичні маніпуляції стали приносити гостре задоволення. А для підвищення чутливості ерогенних точок підходять взагалі всі вібромоделі плюс - девайси з вакуумною стимуляцією.

Онлайн секс-шопи – справжній порятунок для тих, хто не готовий відкрито демонструвати свою зацікавленість у придбанні інтимних товарів. Більшість сучасних інтернет-магазинів надає анонімні послуги – кур'єр у заздалегідь обговорений термін доставляє покупку додому в закритій упаковці, і ніхто, включаючи його самого, не знає вмісту посилки.

На сайтах інтим-магазинів працюють консультанти, допомога яких неоціненна при підборі потрібного девайсу чи інтимного засобу. Асортимент постійно поповнюється, тому що виробники товарів для дорослих регулярно створюють нові цікаві моделі зручних та корисних секс-іграшок.

Поширити

as