В Ужгороді презентували черговий етап транскордонної програми Interreg NEXT «Румунія – Україна»

травень 10 2023, 8:29

В Ужгороді презентували черговий етап транскордонної програми Interreg NEXT «Румунія – Україна»

Нові можливості для закарпатців: на інформаційній сесії в Ужгороді презентували новий етап транскордонної програми Interreg NEXT «Румунія – Україна», яка дозволить втілити цікаві й корисні ініціативи в нашому регіоні, повідомивВасиль Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

Перший конкурс у межах програми стартує вже в червні. Подавати проєкти зможуть громадські організації, навчальні, культурно-мистецькі установи, заклади охорони здоров’я, органи влади та інші суб'єкти із Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Чернівецької областей і п’яти повітів Румунії.

Бюджет на реалізацію транскордонних проєктів, які спрямовані на захист природи, створення рівного доступу до якісних освітніх, медичних послуг, підвищення значення культури й туризму тощо, становить 54 млн євро.

Це чергова хороша можливість втілити важливі й потрібні для громади та регіону ініціативи, обмінятися досвідом і цікавими практиками. Ми вже маємо позитивні результати роботи в цьому напрямку впродовж минулого періоду програми «Румунія – Україна».

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: https://ro-ua.net/ua/2021-2027-ua. Слідкуйте за оновленнями та подавайте проєктну заявку для участі.