Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

квітень 06 2021, 14:35

Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

7 квітня, в православне Благовіщення, в Україні буде неспокійна погода, прохолодно, в Карпатах до -9 °С вночі.

Активний холодний фронт циклону з Скандинавії продовжує господарювати в Україні, знижуючи температуру повітря в деяких регіонах до мінусових значень. Мокрий сніг та сніг з дощем призведе до ускладнення ситуації на дорогах. Під час опадів можливе посилення поривів вітру. Атмосферний тиск на всій території України, крім високогір'я, буде низьким.

Метеозалежні люди 7 квітня через негоду і зниження тиску можуть відчувати сонливість, головний біль, дратівливість.

Найтепліше на православне Благовіщення буде у південній та східній частині України, але дощ очікується і в цьому регіоні. За прогнозом Синоптика нічна температура на півдні та сході країни +5 ...+7 °С, вдень повітря прогріється до +14 °С, у Луганській та Донецькій областях - до +18 °С.

У західній Україні 7 квітня вночі морозно, 0 ...-3 °С. Вдень складна погодна ситуація: сніг, сніг з дощем, налипання мокрого снігу, пориви вітру, температура +4 ... +8 °С, переважно хмарно.

У Карпатах на Благовіщення вночі очікується мороз до -9 °С, вдень 1-2 градуси нижче нуля. Пройде невеликий сніг. Сніголавинна ситуація в Івано-Франківській та Львівській областях залишається небезпечною через снігопади.

У Буковелі 7 квітня справжня зимова погода: температура -7...-1 °С, сніг, часом слабкий вітер змінних напрямків.

У північній та центральній частині країни вдень від 4 до 9 градусів тепла, невеликий дощ, який може переходити у мокрий сніг, вітер слабкий до помірного. Нічна температура від 1 до 3 градусів тепла.

У Києві на Благовіщення хмарно, протягом дня періодично підсипатиме снігом, який час від часу може переходити у холодний дощ. Температура повітря від +2 °С вночі до +6 °С вдень.

Запам'ятаємо народну прикмету: «Яка погода на Благовіщення, таким буде погода на Великдень».