Едуард Бураш став амбасадором Закарпаття

березень 22 2024, 21:39

Едуард Бураш став амбасадором Закарпаття

Великий друг Закарпаття, радник омбудсмена з питань захисту дітей Словаччини, Едуард Бураш став Амбасадором Закарпаття.

Загалом звання амбасадора присвоєно: Вікторії Алексович, Інні Носі, Ользі Олексик, Ларисі Проданець, Ользі Тоїчкіній, Хуго Гутману, Едуарду Бурашу, Рудольфу Дзуринцю, Андрію Козиру, Ірині Галай, Степану Гізі, Василю Лазоришинцю, Володимиру Смоланці, Алексу Ровту.
Ці 14 осіб, котрих визначила наша конкурсна комісія, є лідерами думок, активними людьми, котрі вже популяризують наш край та готові й надалі робити все для його розвитку, залучення інвестицій, підвищення привабливості, покращення економічної ситуації.

Варто відзначити, що у ці дні в Ужгороді перша віцепрем'єрка - міністерка економіки України Юлія Свириденко зустрілася із віцепрем’єр-міністром Словацької Республіки Петером Кмецом.

Мова йшла про поглиблення співпраці між країнами.

Ну і в Ужгороді також відбувся українсько-словацький форум регіонального розвитку. На заході сторони говорили про розвиток транскордонного співробітництва, будівництво транспортних коридорів й розбудови кордону, перспективи створення українсько-словацького Європейського об’єднання територіального співробітництва.

На Форумі також взяв участь Едуард Бураш уже в якості Амбасадора Закарпаття.

Нагадаємо, що Едуард Бураш вже протягом багатьох років активно сприяє співпраці Словаччини та України. Він був радником прем'єр-міністра Словаччини з питань міжнародної співпраці, об'їздив всю Україну і добре знає потреби та потенціал кожного регіону нашої країни.

Едуард Бураш також є організатором Днів України в Кошице.

Від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю Едуард Бураш організував активну допомогу українцям. Мова йде про масштабні акції гуманітарної допомоги нашому краю та іншим регіонам України, а також допомоги українським біженцям в Словаччині.