Киянина, в якого знайшли партію кокаїну на 1 млн грн, засудили до 9 років тюрми

жовтень 31 2022, 16:41

Киянина, в якого знайшли партію кокаїну на 1 млн грн, засудили до 9 років тюрми

Мешканця Києва засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок оголошено за фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, незаконного придбання та зберігання з метою збуту наркотиків в особливо великих розмірах.

Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили на початку березня. Було встановлено, що в автомобілі «Toyota Land Cruiser» він зберігав і перевозив пістолет із патронами без відповідного дозволу. Крім того, у транспортному засобі виявили десятки пакетиків із кокаїном загальною вагою понад 170 г, розфасовані канабіс і метамфетамін, а також пакетики із псевдоефедрином. Останній, відповідно до висновку експертизи, є прекурсором і може використовуватися для виготовлення наркотичних засобів.

У судовому засіданні чоловік лише частково визнав свою вину. Він розповів, що вказану партію наркотиків і прекурсорів тримав у себе вдома, в Києві, звідки привіз на Закарпаття 24 лютого. При цьому мотиву збувати «товар» нібито не мав, а зберігав його для власних потреб. Варто зазначити, що вартість лише вказаної партії кокаїну на чорному ринку оцінюють у понад 1 млн грн.

До вступу вироку в законну силу чоловік перебуватиме під вартою. Наразі триває час на апеляційне оскарження.

 

Пресслужба прокуратури