На Хустщині збудують сучасний дошкільний навчальний заклад

жовтень 26 2021, 18:33

На Хустщині збудують сучасний дошкільний навчальний заклад

Проєкт реконструкції дитячого садка на 80 місць у с.Іза на Хустщині включили до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік. Отже, роботи та фінансування розпочнуться вже незабаром. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький на своїй сторінці у соцмережі.

«Понад три сотні діток, які проживають у селі, не охоплені дошкільною освітою, бо такого закладу тут просто нема. Через це, потрапивши до школи, їм важко адаптуватися і влитися у навчальний процес, батькам складно вийти на роботу, адже потрібно постійно бути поряд із дітьми», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, для реалізації проєкту потрібно майже 32 млн грн.

Тут планують зробити повний ремонт приміщень, побудувати котельню з альтернативним опаленням, утеплити будівлю, провести благоустрій та озеленення території, придбати устаткування, меблі та інвентар.

«Втілення в життя такого проекту не лише сприятиме досягненню основної цілі, адже після старту роботи дошкільного закладу у селі з’являться нові робочі місця, покращиться соціально-економічний розвиток громади», – прокоментував перший заступник очільника краю