На Виноградівщині прикордонники затримали ухилянтів з човном

березень 01 2023, 13:02

На Виноградівщині прикордонники затримали ухилянтів з човном

Упродовж доби прикордонники Мукачівського загону припинили 4 спроби порушення держрубежу, у результаті чого затримали 8 чоловіків.Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Одного порушника виявив прикордонний наряд в пункті пропуску «Дякове». Затриманий виявився 34-річним мешканцем Закарпаття, який намагався потрапити в Україну, сховавшись у спальному відсіку вантажівки. Зі слів закарпатця, під час свого попереднього перебування за кордоном, він втратив закордонний паспорт та не знав, що громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в’їзд в Україну.

Ще сімох чоловіків затримали поза пунктами пропуску.

Чоловіки намагались втекти до сусідніх Румунії та Угорщини.

Чотирьох із них затримали прикордонники відділу «Вилок» у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів оперативно-розшукового відділу. Двоє закарпатців, тернополянин та мешканець Львівщини планували гумовим човном перепливати Тису щоб потрапити в Угорщину.

Двох порушників, які прибули на Закарпаття з метою незаконного перетину українсько-румунського кордону із Харківщини та Запоріжжя, затримали прикордонники відділення «Хижа». Ще одного порушника затримав наряд відділення «Великий Бичків».

Стосовно затриманих складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.

Наразі оперативники загону встановлюють осіб, ймовірно причетних до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками.

Прикордонники затримали ухилянтів, що хотіли переплисти Тису й потрапити до Угорщини