На Закарпатті судитимуть мешканця Київщини, який ошукав матір загиблого воїна на 7 млн. грн

квітень 22 2024, 10:10

На Закарпатті судитимуть мешканця Київщини, який ошукав матір загиблого воїна на 7 млн. грн

Прокуратура Закарпаття закінчила слідство стосовно шахраїв, які виманили матері загиблого воїна майже 7 млн. грн

Мешканка Донеччини після окупації її рідного міста росіянами переїхала до Ужгорода. Її син служив у збройних силах України і загинув на фронті. Як компенсацію за смерть сина жінка отримала від держави понад 7 млн. грн.

І раптом їй запропонували вкласти ці гроші в інвестиційний фонд, щоб отримувати дивіденди. жінка погодилася на пропозицію мешканця Київщини і почала переказувати кошти на ніби то спеціально відкритий для неї рахунок. Так вона переказала на цей рахунок а також передавала готівкою кошти чоловікам, які представлялися представниками інвестиційного фонду, майже всі 7 млн. грн.

Згодом жінка захотіла зняти кошти з цього рахунку на свої потреби, але натомість від неї ще вимагали заплатити так званий страховий внесок і таким чином жінка позбулася всіх грошей.

І лише тоді вона звернулася за допомогою до поліції.

У жовтні минулого року поліції вдалося затримати мешканця Київщини, який виманив гроші у постраждалої. Суд обрав йому запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення застави понад 13 млн. грн. Шахрай заставу не заплатив і весь цей час сидів в ізоляторі тимчасового тримання.

Як повідомили в прокуратурі Закарпаття, слідство по цій справі закінчене і обвинувальний акт передано до суду. Шахраю загрожує до 8 років позбавлення волі.