Нарешті завершено реконструкцію тренувальної бази Ужгородського наукового ліцею

лютий 27 2023, 10:26

Нарешті завершено реконструкцію тренувальної бази Ужгородського наукового ліцею

На Закарпатті нарешті здали в експлуатацію після тривалої реконструкції тренувальну базуУжгородського наукового ліцею

Будівництво та реконструкцію критого 25-метрового басейну і спортзалу для ігрових видів спорту розпочали ще 10 років тому. Нарешті ліцеїсти отримали чудові простори для заняття спортом.

Як повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, ініціативу профінансували з обласного бюджету і частково з ДФРР на загальну суму близько 36 млн грн.

"Зараз сотні дітей – спортсмени та обдарована молодь – отримали сучасну базу підготовки до змагань і реальний шлях до вищих спортивних досягнень. Серед ліцеїстів є і діти наших захисників, воїнів ЗСУ, які тепер б’ються з терористами за незалежність країни на фронті.

Знаково, що нам вдалося завершити проєкт в умовах воєнного стану та створити умови для розвитку спортивного потенціалу дітей на Закарпатті попри атаки терористів.Такою є наша відповідь агресору. Ми будемо розвиватися та будувати майбутнє наших дітей тут, в Україні.Дякую депутатському корпусу за підтримку та ефективну спільну роботу, а також громаді – за довіру", - написав керівник краю на своїй сторінці у Фейсбук.