Пам`ятник визволителям, який знаходиться в Ужгороді біля словацького кордону, демонтують через аварійність

жовтень 13 2022, 10:55

Пам`ятник визволителям, який знаходиться в Ужгороді біля словацького кордону, демонтують через аварійність

Радянський пам'ятник на українсько-словацькому кордоні в Ужгороді перебуває в аварійному стані і потребує невідкладного демонтажу, – результати роботи профільної комісії ОВА.Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА зауважив, що відповідні служби отримали завдання на підготовку до демонтажу пам’ятника з дотриманням заходів безпеки.

Сьогодні профільна комісія Закарпатської ОВА, створена за моїм розпорядженням, провела перевірку монумента поблизу словацького кордону в Ужгороді, що має офіційну назву «Пам'ятник радянським воїнам Україна — визволителям».

Величезний монумент має ознаки аварійності та, за повідомленнями громади, несе реальну загрозу життю й здоров’ю людей, які перебувають у черзі для перетину державного кордону.

Представники комісії, до котрої увійшли працівники обласної військової адміністрації, ДСНС та Ужгородської міської ради, встановили, що пам’ятник аварійний і потребує невідкладного демонтажу й переміщення на зберігання у визначене місце.

Відповідні служби отримали завдання на підготовку до демонтажу пам’ятника з дотриманням заходів безпеки.

Водночас профільний департамент ОВА готує документи для виключення пам’ятника з переліку Кабміну, щоб витримати процедуру.