У Бахмуті автомобіль з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою потрапив під обстріл (ВІДЕО)

лютий 24 2023, 17:44

У Бахмуті автомобіль з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою потрапив під обстріл (ВІДЕО)

У Бахмуті на автомобіль, у якому їхав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита з ворожого дрона було скинуто снаряд

Як ми повідомляли, на річницю повномасштабного вторгнення росії на Україну голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом з першим заступником Мирославом Білецьким та заступником Ігорем Шинкарюком вирішили бути на фронті разом з воїнами із Закарпаття. Вони привезли квадрокоптери та автомобілі нашим бійцям.

Ми повідомляли, що Віктор Микита із заступниками відвідували наших воїнів на фронті і на початку лютого.

Як виявилося, тоді з ними у поїздці був і відеограф Олександр Штібель.

Сьогодні видання "Варош" опублікувало розмову з Олександром і той зізнався, що у тій поїздці стався випадок, який запам'ятається.

"У цій поїздці, згадує, трапилася ситуація, яка довго «не відпускала» опісля, коли прийшло усвідомлення: смерть на війні завжди ходить поруч, дихаючи в потилицю", - пише "Варош".

«Це була, напевно, найбільш важка, тривожна і напружена поїздка – позиції ворога буквально за пів кілометра, постійно щось «прилітає» й вибухає, ти бачиш авіацію, що пускає залпи. Над тобою постійно літають дрони, буває – підлітають на метрів 30, і ти не знаєш, чи це наші працюють, чи це ворожий. І от, вочевидь, один із російських коптерів нас таки «змалював», - каже Олександр Штібель.

… Тоді ми хотіли зробити групове фото біля літачка – це один із найвідоміших пам’ятників міста, візитівка Бахмута. Нам треба було швидко пересуватися, ми їхали з «Птахами Мадяра», вже поверталися у місце розташування після зроблених фото. І от їдемо, Роберт Бровді саме розповідає, що має потужного янгола-охоронця і вдячний йому за опіку, але й навіть так краще зайвий раз не пересуватися обстрілюваним містом – і тут по нас «прилітає». Нас вберегло, що ми саме їхали повз багатоповерхівку, і погано скоригований росіянами постріл влучив у її дашок з іншого боку, не перелетівши саму будівлю – на нас лише посипалася цегла і каміння. Якби снаряд пролетів кількома метрами вище, то «ліг» би якщо б не по нам, то десь у безпосередній близькості», – розповідає Олександр..

 

Так склалося, що інцидент у Бахмуті, про який згадав Олександр, вдалось зафіксувати на відео. Яке, втім, до цього часу ніде не публікувалося: члени команди вважали це недоречним. Однак, коли ми домовились про зустріч, вже пройшов певний час, тож редакції "Вароша" все таки вдалося отримати його для публікації. Ось цей момент: