Ужгородські депутати проголосували за зміни до Стратегії розвитку міста і прийняли ряд програм

березень 30 2023, 9:32

Ужгородські депутати проголосували за зміни до Стратегії розвитку міста і прийняли ряд програм

Сьогодні, 30 березня, відбулася чергова сесія Ужгородської міської ради, на якій було розглянуто понад 40 важливих для міста рішень. Усі питання порядку денного ще до голосування у сесійній залі депутати обговорили у 4 профільних комісіях.

Перед початком роботи сесії міський голова Богдан Андріїв нагородив грамотами Ужгородської міської ради команду ZR Team Uzhhorod – переможців змагань з бразильського джиу-джитсу TMS Ukrainian Cup Lviv 2023, які відбулися 18 березня у Львові. Відзнаки вручили спортсменам, які посіли перші місця – Олександру Юричку, Михайлу Репку, Станіславу Русину, Максиму Шишканичу, Вадиму Бушку, Роману Туряниці, Миколі Мийсарошу, Віктору Попику, Артему Краснобородьку, а також тренерам Миколі Братасюку, Михайлу Годинцю та Ірині Годинець. Загалом ужгородські спортсмени здобули 11 золотих медалей, 19 срібних та 19 бронзових.

Грамотами міської ради нагородили також художню керівницю народної студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського центру дозвілля-будинку Наталію Дубініну та учасницю цієї студії Кіру Касинець за популяризацію українського художнього слова.

У пріоритеті органів міської влади, як зазначив секретар ради Арсен Мелкумян, продовжує бути увага до медичної сфери, міської інфраструктури, соцзахисту та інших важливих питань життєдіяльності міста в умовах війни. Серед важливих питань, розглянутих на сесії, – внесення до переліку запланованих на цей рік робіт капітальний ремонт травматологічного відділення центральної міської клінічної лікарні по вул. Олександра Грибоєдова, 20. Для цього депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської міської територіальної громади на 2023 рік, передбачивши для цього фінансування у розмірі 2 млн грн.

Збільшили також бюджетні призначення на 1 млн грн за Програмою медичної реабілітації осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях щодо забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2023–2025 роки. Розглянувши зміни до низки цільових програм, які стосуються, зокрема, фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їхнього розвитку в Ужгороді, збільшили бюджетні призначення на них в сумі 6 млн грн. за рахунок перерозподілу коштів.

Збільшення бюджетних призначень в сумі 5, 3 млн грн отримав департамент міської інфраструктури. З них профінансовано виконані роботи з будівництва закладу дошкільної освіти по вул. Загорській, 51 (1, 7 млн грн.). 1, 6 млн грн. передбачили на програму фінансової підтримки Водоканалу для придбання спеціалізованої техніки. Департаменту також погодили перерозподіл коштів, а саме: 1, 4 млн грн спрямовано на реконструкцію вулиці Павла Чубинського та 2 млн грн – на капітальний ремонт частини вулиці Гвардійської.

Крім того, міські обранці розглянули низку питань, пов’язаних з профілактикою та протидією злочинності, спрямувавши 12, 5 млн грн  на підтримку підрозділів Національної поліції. 2 млн грн виділили на фінансування видатків за Програмою підтримки 1 державного пожежнорятувального загону ГУ ДСНС України у Закарпатській області на 2023–2024 роки, 16 млн грн – для підтримки Закарпатського військового комісаріату (Закарпатського ОТЦК та СП).