В Ужгород прибув мер німецького міста Дармштадт Парч

лютий 27 2023, 16:55

В Ужгород прибув мер німецького міста Дармштадт Парч

В Ужгороді з робочим візитом сьогодні перебуває мер Дармштадта Йохен Парч.

Меру Дармштадта продемонстрували роботу Центру надання адмінпослуг, розповіли, які послуги і за який час можна тут отримати.

Також очільниця БФ «Центр гуманітарної допомоги «Совине гніздо» Вікторія Синьо показала Йохену Парчу, як волонтери центру надають необхідні речі для переселенців.

У межах робочого візиту мер Дармштадта Йохен Парч побував сьогодні і в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні.Очільник німецького міста-побратима Ужгорода передав медзакладу генератор та обладнання для проведення фіброгастроскопії й колоноскопії.

"Змістовно поспілкувалися з мером німецького міста Дармштадт Йохеном Парчем, що перебуває з візитом в Ужгороді, а завтра виступатиме на сесії Ужгородської міської ради – 30 років партнерства між нашими містами відзначали минулого року.Дармштадт має офіційний статус «міста наук», а випускники Дармштадтського університету високо цінуються серед працедавців. І цим воно схоже на наш Ужгород, який теж є університетським містом. Тож маємо чимало спільного у напрямку, який варто розвивати.Плідно співпрацюють також митці наших міст, проводячи спільні виставки – Дармштадт та Ужгород є й мистецькими містами.Важливою є також реалізація проекту «Внесок у стале поводження з муніципальними відходами у м. Ужгород», про що було підписано угоду 2021 року. Також у них на високому рівні медицина, тож є що запозичувати, розвиваючи цю важливу галузь у нас", - написав секретар Ужгородської міськради Арсен Мелкумян.