В Ужгороді починають капітальний ремонт однієї з найдовших вулиць - Капушанської

липень 21 2017, 10:55

В Ужгороді починають капітальний ремонт однієї з найдовших вулиць - Капушанської

Київська фірма "Олександрія капітал", яка виграла тендер на ремонт вулиці Капушанської, від завтра починає перший етап робіт

Це вулиця тривалий час перебуває у жахливому стані. І це при тому, що це одна з головних транспортних артерій, яка пов'язує центральну частину міста зі "спальним районом". Частину Капушанської від площі Петефі до проспекту Свободи вже було відремонтовано, але це лише мала частина.

Минула влада обіцяла ремонт Капушанської і навіть було вирубано дерева вздовж вулиці, щоб її розширити. Тим не менше, ніяких ремонтних робіт не проводилося.

В одному з телеефірів мер міста Богдан Андріїв повідомив, що вже відбувся тендер і визначився переможець, який почне незабаром ремонт цієї вулиці. І ось сьогодні влада міста повідомила, що від 22 липня починається перший етап ремонтних робіт. Він буде проходити на доволі складному участку - від вулиці Чорновола до супермаркету "Велмарт".

Тепер водіям доведеться робити доволі великий гак для об'їзду цього відділку дороги. Окрім того, ця частина дороги наразі вкрита кам'яною бруківкою, яку потрібно буде знімати і десь складувати, тому роботи можуть затягнутися.

Влада також повідомила, що згодом на перехресті Легоцького і Капушанської буде збудоване транспортне коло. Всі капітальні ремонтні роботи на Капушанській триватимуть не менше двох місяців.