В Ужгороді псевдоактивіст Данацко підпалив свій автомобіль під стінами Закарпатської ОДА (ВІДЕО)

травень 14 2021, 14:01

В Ужгороді псевдоактивіст Данацко підпалив свій автомобіль під стінами Закарпатської ОДА (ВІДЕО)

Вимоги Данацка комбіновані: надання статусу корінного народу русинам і зменшення розміру розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації

Сьогодні на площі Народній пред будівлею ОДА горів автомобіль Івана Данацка, який чомусь називає себе громадським активістом, хоча взагалі не має підтримки у громади.

Сам Данацко каже, що автомобіль загрівся від "енергії" несправедливості.

У свою чергу, очевидці повідомляють, що Іван Данацко сам підпалив автомобіль.

Свої вимоги Данацко пояснює незрозуміло. Спочатку він каже, що звертався до Закарпатської обласної ради винести на найближчій сесії питання визнання русинів корінним народом Закарпаття, а обласна рада це питання не виносить на найближчу сесію, яка повинна відбутися 20 травня.

Потім Данацко скаржився, що підписаний президентом Володимиром Зеленським закон про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації не є логічним, бо за розмитнення старого дешевого автомобіля потрібно буде платити стільки ж, скільки заплатять ті, хто купив собі автомобілі більш новіші та престижніші за значно вищою ціною.

Автомобіль, який підпалив Данацко, розцяцькований русинською символікою і він на словацькій реєстрації. 

Наразі поліція проводить слідчі дії, щодо підпалу автомобіля. 

Відео з місця події розмістив правник Олександр Пересоляк. До речі, в кінці відео в кадрі бачимо і Павла Павлова, який ще нещодавно перебував у розшуку. 

Нагадаємо, що Іван Данацко неодноразово намагався привернути до себе увагу різними акціями. Свого часу він навіть ходив по місту з кувалдою і намагався розбити нею кодовий замок на дверях прокуратури. 

Ще раніше тривалий час Іван Данацко проводив індивідуальну протестну акцію перед будівлею Закарпатської ОДА, гучно назвавши її "Тарифним Майданом". Данацка так ніхто і не підтримав.

Данацко навіть у липні 2019 року балотувався у нардепи, але набрав лише трохи більше 300 голосів, зайнявши останнє місце.