Закарпатські лісівники не відправляють деревину за кордон

серпень 10 2018, 6:23

Закарпатські лісівники не відправляють деревину за кордон

Закарпатські лісівники переконують, що поставляють деревину виключно на внутрішній ринок

Це своєрідна відповідь на розслідування британських дослідників, які переконують, що попри заборону на вивіз лісу-кругляку в Євросоюз, Україна найбільше експортує кругляку в країни Євросоюзу. 

Нещодавно голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль також відгукнувся на цей скандал і розповів, хто насправді стоїть за вивозом кругляка в Євросоюз і нагадав, які він боровся проти цього, але натомість отримав судові позови. 

І ось сьогодні прес-служба Закарпатського обласного управління лісо-мисливського господарства поширила цифри, які свідчать про те, що на зовнішні ринки лісогосподарства Закарпаття відправляють лише 0,2% лісопродукції із загального об'єму і це є виключно дрова.

"Лісогосподарськими підприємствами Закарпатського ОУЛМГ з початку року для потреб ринку реалізовано деревини 544,2 тис. кбм, з них на внутрішній ринок реалізовано 542,8 тис. кбм.", - йдеться в повідомленні прес-служби. А це 99,8% від всього об'єму. 

Що стосується зовнішнього ринку, то підприємствами Закарпатського ОУЛМГ поставлено 1,3 тис. кбм дров паливних, це становить 0,2 відсотка від загальної реалізації.