Жителів Закарпаття попереджають про небезпечне морозиво, яке може продаватися у торгових закладах області

липень 19 2022, 20:04

Жителів Закарпаття попереджають про небезпечне морозиво, яке може продаватися у торгових закладах області

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 12 липня 2022 року № 2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с. Квітневе, Київська область, 074081).

Також інформуємо, що відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області), що передбачено частиною 3 статті 20 даного Закону.

Шановні споживачі! У разі виявлення даного товару в обігу, негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області за адресою: вул. Минайська, 39 а, м. Ужгород, Закарпатська область, 88015, тел.: (0312) 64-71-79 або звертайтесь до територіальних управлінь.