Діло

На Закарпатті буде створено сучасну сміттєпереробну інфраструктуру

Ділотравень 07 2024, 21:00

На Закарпатті буде створено сучасну сміттєпереробну інфраструктуру

Міністр захисту довкілля та природніх ресурсів Руслан Стрілець та голова Закарпатської ОВА Віктор Микита підписали Меморандум про співпрацю та партнерство у сфері управління відходами

Як повідомив Віктор Микита, згідно з Меморандумом на Закарпатті побудують 5 сміттєпереробних заводів.
"Надважлива подія для Закарпаття, яка підсумовує другий етап роботи нашої команди й команди Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України в напрямку створення сучасної сміттєобробної інфраструктури.
Інвестиційний пакет у 152 млн євро та пʼять нових сміттєпереробних заводів, які плануємо збудувати в Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Тячівсько-Рахівському і Берегівському районах забезпечать покрокове й системне вирішення проблеми з ТПВ у нашому регіоні.
❗️Нові сортувальні та переробні підприємства сукупно створять понад 600 нових робочих місць у громадах Закарпаття.
Зараз тривають перемовини з потенційними інвесторами щодо створення нової сміттєобробної інфраструктури в регіоні. Власне старт проєктування заводів на Закарпатті запланований на кінець червня – початок липня.
Запрацювати ж заводи орієнтовно можуть уже наприкінці 2027 року.
Дякую Президенту Володимиру Зеленському і Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України Руслану Стрільцю за підтримку та увагу до нашого краю.
Дякую закарпатцям за довіру!
Разом переможемо!", написав Віктор Микита на своїй сторінці у Фейсбук.


 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as