Діло

На Закарпатті відбувся потужний захід – Ярмарок вакансій

Діловересень 15 2023, 18:25

На Закарпатті відбувся потужний захід – Ярмарок вакансій

На Закарпатті відбувся потужний захід – Ярмарок вакансій, – котрий спрямований на допомогу в працевлаштуванні та пошуку фахівців, - повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Представники 42 підприємств сьогодні пропонували краянам і вимушеним переселенцям високооплачувану роботу за різними спеціальностями.

Йдеться про компанії, які займаються деревообробкою, металообробкою, виробництвом електричних побутових приладів, одягу, систем безпеки, працюють у сфері готельно-ресторанного бізнесу, перевезень тощо.

Щиро радіємо, що стільки представників бізнесу відгукнулися на нашу ідею, відповідально підготували презентації, сформували перелік вакансій та гідно представили їх на Ярмарку.

Попри непогоду, захід відбувся за планом результативно. Таким чином, ми намагалися допомогти і підприємствам, і населенню, адже одні шукають висококваліфікованих фахівців, а інші – роботу з вигідними умовами.

Водночас на івенті були намети ОВА, де розповідали про бронювання працівників, центру зайнятості, Ужгородського національного університету та партнерів з міжнародних організацій «Неємія», УВКБ ООН.

Дякуємо кожному, хто долучився до Ярмарку, допоміг втілити таку важливу ініціативу, підтримав нас фінансово. Разом працюємо над розвитком Закарпаття й України загалом.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as