Діло

На Закарпатті запустили сміттєсортувальну лінію з потужністю 15 тонн на годину

Діловересень 27 2023, 20:40

На Закарпатті запустили сміттєсортувальну лінію з потужністю 15 тонн на годину

Це вже 16 сортувальна лінія компанії та перша на Закарпатті На Закарпатті на полігоні твердих побутових відходів запустили сортувальну лінію, де щогодини подрібнюватимуть 15 тонн відходів.

Відходи розділятимуть на чорний метал завдяки магнітам та дрібну фракцію, повідомляє виробник обладнання для подрібнення та сортування відходів Olnova Recyclingtechnik – Hammel-Ukraine у Facebook. В компанії пояснили, що після подрібнення відходи захоронюють на полігоні, однак їхній обʼєм значно зменшується.

Окрім того, після просіювання органічну фракцію можна використовувати для технічного компосту.   Зазначається, що сортувальна кабіна розрахована на одночасний на відбір 16 фракцій вторсировини, обладнана освітленням, вентиляцією, антибактеріальним захистом. Кожне робоче місце обладнане кнопкою аварійної зупинки.

Це вже 16 сортувальна лінія компанії та перша на Закарпатті. Раніше аналогічне обладнання встановили   у Львівській, Харківській, Донецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Волинській, Івано-Франківській, Житомирській, Тернопільській та Київській областях. Нагадаємо, на Закарпатті у Тячівському районі можуть побудувати сміттєсортувальний завод, який стане другим у регіоні.

ecopolitic

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as