Діло

Невдовзі на короні з Угорщиною зявиться новий пункт пропуску

Ділолютий 09 2024, 20:53

Невдовзі на короні з Угорщиною зявиться новий пункт пропуску

Готуємо до запуску новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» для легкових транспортних засобів вагою до 3,5 тонн, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - Він є важливим для Закарпаття саме з точки зору прикордонного руху і транскордонних зв’язків між нашим регіоном та областю Саболч-Сатмар-Берег в Угорщині.

Сьогодні під час зустрічі із заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором домовилися про можливість надання інфраструктурної підтримки з боку угорських партнерів для забезпечення роботи ПП «Велика Паладь – Нодьгодош».

Зокрема, іноземні партнери найближчим часом передадуть Закарпаттю митну і прикордонну інфраструктуру модульного типу для облаштування пункту пропуску, яка забезпечить роботу митної, прикордонної та інших служб.

Водночас розпочинаємо роботи з розширення майданчика та ділянки дороги в межах нового пункту пропуску для облаштування напрямків руху транспорту.

Під час зустрічі сторони повідомили про досягнення домовленостей щодо внесення змін до Угоди між Кабміном України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску автомобільного та залізничного сполучення від 4 травня 2012 року. Найближчим часом очікуємо підписи обох сторін.

Відкрити новий пункт пропуску між Україною та Угорщиною «Велика Паладь – Нодьгодош» плануємо до кінця квітня 2024 року.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as