Діло

Відбулася зустріч представників Румунії та Закарпаття з приводу будівництва мосту через Тису

Ділолютий 15 2024, 16:08

Відбулася зустріч представників Румунії та Закарпаття з приводу будівництва мосту через Тису

Сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький узяв участь у зустрічі з румунськими партнерами, головною темою якої було будівництво мосту через річку Тису у межах майбутнього пункту пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй».

«Це унікальна можливість усім зацікавленим структурам особисто обговорити проблемні питання, що стосуються реалізації проєкту.

Маємо кілька проблемних питань, несвоєчасне вирішення яких загрожує порушенням термінів будівництва, а цього ми не можемо допустити», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, роботи, які повинні виконати на румунській стороні, готові на 60%. Щоб продовжувати зведення конструкції, вже за два місяці потрібно буде перейти на українську сторону. Тому учасники зустрічі обговорили всі нормативні моменти, які потрібно залагодити для цього.

«Домовились про чергову зустріч найближчим часом, щоб якнайшвидше обговорювати і вирішувати питання, що виникають», – зауважив перший заступник керівника краю.

У заході також узяли участь представники Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Закарпатській області, Управління ДІАМ, БУВР Тиси, представництва МЗС України в м. Ужгороді,   митники, прикордонники.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as