Діло

Вітрові електростанції на Перечинщині можуть забезпечити електроенергією 330 тисяч дворогосподарств

Ділолютий 13 2024, 18:59

Вітрові електростанції на Перечинщині можуть забезпечити електроенергією 330 тисяч дворогосподарств

Про це повідомив генеральний директор компанії Френдлі Вінд Технолоджі Владислав Єременко в ефірі телеканалу Суспільне.

Журналісти телеканалу питали Владислава Єременко про те, чи існує екологічна небезпека для навколишнього середовища через будівництво вітряків на Полонині Руна на Перечинщині, яку користь отримає громада, чи не буде спотворено вигляд гір.
Владислав Єременко запевнив, що перед початком проекту вплив на середовище вивчали досвідчені фахівці-екологи, також вивчалася структура ґрунтів, вплив на водну систему і тільки після позитивного висновку спеціалістів було розроблено проект, який має бути втілено на території Тур’я-Реметівської громади. Сама ж вітрова енергетика є найбільш екологічною і поширеною у Європі, бо не передбачає викидів у атмосферу шкідливих речовин.
Власне, з реалізації цього проекту громада отримає багатомільйонні надходження, бо було укладено суспільний договір, згідно з яким понад 3% будуть йти на розвиток інфраструктури громади.
Що стосується гір, то місце було вибране відповідно до ефективності вітрів, а спотворити їх неможливо, бо це всього 18 гектарів, що становить менше трьох відсотків від всього Полонинського хребта.
Електроенергії, яку вироблятиме електростанція, достатньо для забезпечення електроенергією 330 тисяч дворогосподарств, що наразі є дуже важливим питанням для України.
Більше дивіться і бліц-інтерв’ю на Суспільному.
 

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as