Діло

За тиждень в Ужгороді відбудеться Ярмарок вакансій-2023

Діловересень 06 2023, 18:46

За тиждень в Ужгороді відбудеться Ярмарок вакансій-2023

Це чудова можливість для працедавців знайти фахівців, а для людей – бажану роботу. Про мету заходу, формат, особливості його проведення та подальші плани сьогодні розповіли на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

Як відзначив Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА, долучитися до події та презентувати свої вакансії вже готові 34 компанії. Йдеться про представників як місцевого, так і релокованого бізнесу, котрі шукають робітників.

«Ярмарок вакансій стане не лише інформаційною, а й комунікаційною платформою. Тут будуть представлені вакансії, які актуальні зараз, і ті, що з’являться до кінця наступного року. Захід має на меті допомогти місцевим мешканцям та вимушеним переселенцям реалізувати свій потенціал і знайти перспективну роботу, а бізнесу – посилити свої команди новими фахівцями», – відзначив Василь Іванчо.

Пропозиції роботодавців можна буде переглянути не лише 14 вересня, а й на регіональному порталі Допомога Закарпаття (www.facebook.com/dopomohazakarpattia).

Ярмарок вакансій – це про поєднання інтересів усіх зацікавлених сторін та постійне оновлення переліку доступних вакансій, підкреслив директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Тарас Триндяк.

За його словами, захід в Ужгороді покладе початок масштабування ініціативи в області. Незабаром такі зустрічі планують провести в усіх районах Закарпаття, що дасть можливість залучити максимальну кількість компаній і людей, які шукають роботу.

Свої пропозиції на Ярмарку вакансій також представить обласна військова адміністрація та її міжнародні партнери, зокрема до проєкту долучилося Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Польова координаторка УВКБ ООН Віра Шелест зауважила, що Закарпаття зараз має великий потенціал для розвитку, адже чимало людей, особливо серед вимушених переселенців, намагаються знайти роботу чи отримати перекваліфікацію, а компанії готові прийняти їх.

Досвідом та очікуваннями щодо майбутнього заходу поділився й представник релокованої компанії, що візьме участь у Ярмарку вакансій-2023. Владислав Єременко, генеральний директор ТОВ «Френдлі Вінтехолоджі», підкреслив, що такі заходи – потужний крок та можливість заявити про підприємства, сформувати професійні команди, знайти фахівців.

На Ярмарку вакансій також буде окрема програма для дітей. Тут малеча разом з батьками зможе ознайомитися з різними професіями, взяти участь у майстер-класах тощо.

Чекаємо на Вас 14 вересня о 12:00 на наб. Незалежності в Ужгороді!

Програма заходу:
https://is.gd/4RXLUI.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as