Дозвілля

На конкурсі Міні Міс України 2023 берегівчанка Пиринець Кароліна здобула титул Міні Топ-Модель 2023

Дозвіллясерпень 01 2023, 20:52

На конкурсі Міні Міс України 2023 берегівчанка Пиринець Кароліна здобула титул Міні Топ-Модель 2023

У місті Тернопіль З 1-го по 5 червня відбувся 24-й національний фестиваль моди і таланту «Міні Міс & Містер Україна 2023.

Гала-шоу відбулося   у ТРЦ «Подоляни». Учасники з'їхались з різних куточків України. Вони представляли свої таланти та яскраво демонстрували глядачам і світу свої   яскраві національні костюми «Калина & Соняшник».

Ведучою фестивалю, була режисер Фестивалю Міні Міс, наразі солдат Першої Президентської бригади оперативного призначення «Буревій» НГУ Анною Обоянською. Привітали учасників   захисники ЗСУ, які побажали перемог та мирного неба. А учасники в свою чергу зробили власноруч паперових птахів миру з побажаннями нашим захисникам.

На цьому фестивалі моди і таланту Закарпаття представляла учениця   4 класу, учасниця @minimisswestua, модель   та фотомодель, учениця модельної школи Top Kids м. Києва Кароліна Пиринець з м.Берегова.

Вона була одягнена в сукню «Соняшник» від відомої дизайнерки Вікторії Міндак.

Була зворушлива церемонія нагородження у білих сукнях, всі учасники Міні Міс Україна тримають в руках білих паперових пташок з побажаннями власноруч написаними для воїнів ЗСУ, Які обов’язково будуть передані на передову.

Наша красуня здобула Титул Міні Топ Модель України 2023 Grand Prix, корону вручала Тетяна Чубак Mrs.Ukraine World.

Кароліна   була запрошена до Італії на конкурс @world_fashion_kids_festival 2023, його проведуть під патронатом мерії містечка Піза та за участі відомих італійських модних брендів.

Щиро дякуємо усій команді професіоналів, журі та презеденці фестивалю Наталії Ковальовій, за чудово проведений та незабутній захід!

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Діло
Здоров‘я
Спорт
as