Дозвілля

Puritan's Pride — лідер на ринку біологічно активних добавок

Дозвіллялипень 02 2024, 7:17

Puritan's Pride — лідер на ринку біологічно активних добавок

Компанія Puritan's Pride вважається однією з найстарших на ринку, а також довгі роки утримує звання лідера сегмента біологічно активних добавок. Засновнику компанії, Артуру Рудольфу, вдалося зробити все, щоби стати не просто виробником добавок, але й авторитетом для людей, що піклуються про власне здоров'я.

Чому користувачі обирають Puritan's Pride?

Ключовою відмінністю компанії є те, що на власному виробництві створюється більшість продукції. Компанія неухильно дотримується заборони на використання штучних чи небезпечних компонентів. Якщо на виробництві використовуються компоненти, закуплені в сторонніх компаній, вони ретельно перевіряються, перш ніж перейти до власне етапу виробництва добавок. 

Компанія Puritan's Pride ретельно перевіряє сировину згідно зі стандартами якості харчових продуктів — GMP. Також ретельно перевіряються кінцеві продукти, котрі мають потрапити на полиці магазинів та аптек. 

Арсенал бренду досить широкий, покупці можуть придбати: 

  • спортивне харчування; 

  • лікувальну косметику; 

  • добавки для покращення стану організму. 

Популярні добавки від Puritan's Pride

Один із ключових напрямків у діяльності компанії — створення збалансованого спортивного харчування. Окрім того, компанія розробляє добавки для покращення загального стану організму. 

Одна з популярних та цінних добавок — Alpha Lipoic Acid, котра містить у складі альфа-ліпоєву кислоту. Приймання добавки допомагає досягти таких ефектів: 

  • покращення пам'яті та когнітивних функцій; 

  • спрощення процесів очищення; 

  • потужні антиоксидантні дії.

Альфа-ліпоєва кислота — органічне з'єднання, що містить сірку, утворюється в організмі в процесі біосинтезу жирних кислот. Альфа-ліпоєва кислота  важлива для деяких ферментних систем організму. Основна ж дія альфа-ліпоєвої кислоти — покращення комунікацій між нейронами, захист клітин мозку від пошкоджень. 

Puritan's Pride Co Q-10 — добавка на основі коензиму, котра має потужні антиоксидантні функції. Добавка важлива для: 

  • покращення роботи серцево-судинної системи; 

  • підтримки організму в період лікування онкології; 

  • підтримки в період лікування нейродегенеративних захворювань.

Важлива роль коензиму — участь у диханні клітин. Окрім цього, коензим підтримує здоров'я організму та захищає клітини від пошкодження вільними радикалами. 

Puritan's Pride DMAE — добавка, котра допомагає зберегти когнітивні функції, зокрема запам'ятовування. Речовина DMAE належить до B-холіну і є попередником ацетилхоліну.

Завдяки властивостям стимуляції нервової системи, DMAE рекомендована людям з розладами концентрації, зі складнощами в навчальному процесі. 

В магазині MonsterLab ви зможете знайти добавки від бренду Puritan's Pride. Консультанти магазину підкажуть, яка саме біологічно активна добавка потрібна вам чи вашим близьким. Якщо у вас є будь-які питання стосовно продукції Puritan's Pride, ви завжди можете їх поставити в телефонному режимі чи в месенджері.Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Діло
Здоров‘я
Спорт
as