Культура віскі: ALCOMAG про традиції закуски

листопад 29 2018, 12:28

Культура віскі: ALCOMAG про традиції закуски

Віскі цілком заслужено називають одним з найбільш складних і благородних напоїв.

У рамках європейської традиції вживання цей напій закріпився, як абсолютно самостійний алкоголь, який потягують без додаткової їжі. Але для нашої країни така практика трохи незвична.

На сторінці https://alcomag.com.ua/krepkie-napitki/viski/ АЛКОМАГ зібрав колекцію кращих віскі від найвідоміших світових брендів!

У цій статті поговоримо про те, які закуски будуть доречним доповненням до віскі.

Культурні традиції

Цікаво, що саме шотландці виявилися найбільш суворими у відмові від закусок. Інші народи опинилися більш демократичними, навіть ірландці - головні конкуренти Шотландії.

У зеленій країні цілком допустимо пити віскі разом з сьомгою, дичиною, печеним м’ясом, устрицями або копченим лососем. Варіантів досить багато, залишилося тільки вибрати, що вам подобається найбільше.

Спробуйте дивовижний смак віскі Чівас, оцініть його багатство смаку і збалансований букет, оформивши замовлення на сайті ALCOMAG.

Вдалі поєднання

Тепер поговоримо про закуски, які поширені в нашій країні. У нас є чимало тонких поціновувачів напою, які змогли виробити правила його сполучуваності та підібрати гідні пари:

  • Якщо ви придбали скотч з вираженою димно-фруктовою структурою і гоструватим смаком, найкраще доповнити таке спиртне дичиною або яловичим язиком. До слова, практично всі віскі з Шотландії добре гармонують зі стравами з дичини.
  • Більш м’які сорти віскі (наприклад, ірландські) будуть чудовою парою з копченою рибою.
  • Напої схожі з Ballantines Finest, з яскравими трав’янистими нотками, стануть ідеальною гастрономічною парою для морепродуктів.
  • Якщо в напої переважають відтінки диму і торфу, радимо подавати його разом зі смаженими на відкритому вогні бараниною або яловичиною.

Американські традиції

У американців в будь-якій справі є свій підхід і своє бачення. Віскі - не виняток. Мало того, що американці створили свій різновид напою - бурбон, так ще й п’ють його не за європейськими правилами. Віскі тут найчастіше розбавляють колою, а в якості закуски вживають солодощі - шоколад, фрукти або десерти.

Радує те, що вдалих поєднань більш, ніж достатньо. Це означає, що кожна людина зможе підібрати щось для себе. Ну а ми нагадуємо, що смак - це поняття дуже суб’єктивне, тому не бійтеся експериментувати і знаходити свої унікальні гастрономічні пари.