Політика

Голова Закарпатської ОВА зустрівся у Брюсселі з віцепрезидентом Асамблеї європейських регіонів

Політикалипень 05 2023, 18:13

Голова Закарпатської ОВА зустрівся у Брюсселі з віцепрезидентом Асамблеї європейських регіонів

Роботу в Європейському кварталі Брюсселя розпочали із зустрічі з віцепрезидентом Асамблеї європейських регіонів Жаном-Люком Ванраесом, - повідомляє голова ОВА Віктор Микита.

Особисто подякував пану віцепрезиденту за підтримку під час голосування за рішення про надання Закарпаттю статусу повноправного члена ради АЄР. Це важливий крок для нашого регіону та нові перспективи розвитку. Також нещодавно представника України вперше обрали віцепрезидентом Асамблеї – і це додатковий сигнал про підтримку нашої країни від європейських інституцій.

У стінах будівлі European Committee of the Regions обговорили роль і місце українських областей та громад, а також регіонів країн-членів Євросоюзу у відбудові України. Ця співпраця вже триває, і ми маємо реальні кейси ефективного відновлення економіки завдяки релокації та збереженню людського потенціалу під час інтеграції переселенців у наші громади для тимчасового перебування.

Також домовилися про підтримку з боку Асамблеї європейських регіонів у налагодженні механізму партнерства українських областей та регіонів країн-членів ЄС, який ми разом із командою Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад посилено впроваджуємо.

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as