Політика

На Закарпатті Президент провів нараду щодо соціально-економічної та безпекової ситуації в регіоні

Політикасерпень 02 2023, 19:17

На Закарпатті Президент провів нараду щодо соціально-економічної та безпекової ситуації в регіоні

Під час робочої поїздки в Закарпатську область Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в регіоні.

Начальник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита поінформував учасників про соціально-економічну ситуацію в регіоні, проекти регіонального розвитку та забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб.

Віктор Микита також доповів про релокацію державних і приватних підприємств на Закарпаття.

Начальник Закарпатської ОВА презентував Главі держави символічну першу партію солі, видобуту з Тереблянського родовища на території області.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв розповів про забезпечення життєдіяльності обласного центру в умовах воєнного стану.

Учасники наради заслухали інформацію начальника Закарпатської митниці Олександра Семирги щодо роботи митних органів у регіоні.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко доповів про захист державного кордону в межах Закарпатської області.

Під час наради також ішлося про криміногенну та оперативну ситуацію на Закарпатті.

У свою чергу Президент Зеленський підкреслив, що проєкти регіонального розвитку Закарпаття є одними з кращих у країні, та наголосив на необхідності масштабувати окремі з них на всі області. Водночас Глава держави відзначив позитивну динаміку економічного розвитку краю і стратегічне бачення закарпатської команди на коротку та довгу перспективу.

Також Володимир Зеленський зауважив, що наш регіон буде одним із драйверів економічного й соціального зростання України, та подякував всім на Закарпатті, хто працює на благо країни й допомагає наближати перемогу!

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as