Політика

Заступник голови ОВА Петро Добромільський став головою Державної служби України у справах дітей

Політикаберезень 09 2024, 20:22

Заступник голови ОВА Петро Добромільський став головою Державної служби України у справах дітей

Кабінет міністрів України призначив заступника голови Закарпатської ОВА керівником Державної служби України у справах дітей.

Як повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, 8 березня Петра Добромільського уряд призначив Головою Державної служби України у справах дітей.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита:

"Вітаю свого заступника Петра Добромільського з призначенням на посаду голови Державної служби України у справах дітей. Обʼєктивне і своєчасне рішення Уряду, яке базується на реальних результатах роботи ОВА за напрямками, котрі курував Петро Петрович.

Бажаю успіхів та ефективної роботи заради спільної перемоги. Закарпаття завжди буде надійним партнером і платформою для реалізації передових ініціатив".

Довідка
Петро Добромільський народився у селі Білки Хустського району. З 2005 по 2021 рік працював на керівних посадах в Іршавській РДА, був депутатом Іршавської районної ради п'ятого і шостого скликань. Двічі обирався депутатом Закарпатської обласної ради: від партії "Єдиний Центр" у 2015 році та від партії "Слуга Народу" — у 2020 році.

З травня 2021 року був призначений заступником голови Закарпатської ОДА. Курував напрямки соціального захисту, пенсійного забезпечення, сімейної політики, протидії торгівлі людьми, міграції населення та архівної справ.

Також з листопада до грудня 2021 року Петро Добромільський тимчасового виконував обов'язки голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as