Спорт

Переможець Мукачівського півмарафону вже наступного дня виграв напівмарафон у Києві

Спортвересень 23 2024, 12:17

У Мукачеві відбулася масштабна спортивна подія – Мукачівський напівмарафон, який зібрав майже півтисячі учасників не тільки із Закарпаття, але й з багатьох регіонів України, а також Польщі, Словаччини, Великобританії.

Організаторами напівмарайону стали ГО «Закарпатські спортивні події», ГО «Асоціація спорту м. Мукачева". Співорганізатори: Закарпатська ОВА, Мукачівська міська рада. Варто відзначити, що дистанцію напівмарафону успішно подолали в.о. голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Загалом для учасників були запропоновані різні дистанції. Класичний напівмарафон - 21,1 км, а також 10,5 км, командна естафета по 5,25 кмдитячі забіги на 100 м та 400 м.

Чоловіки

1. Матьковський Ростислав 33:21 (Мукачево)

2. Цогла Василь 33:42 (Іршава)

3. Кирилюк Андрій 37:41 (Ужгород)

Жінки

1. Беца Мирослава 46:19 (Ужгород)

2. Соляк Марина 47:17 (Ужгород)

3. Пригара Ольга 47:44 (Ужгород)

Цікавим є те, що переможець Мукачівського напівмарафону Іван Стребков відразу після змагань поїхав до Києва і зранку взяв участь у напівмарафоні «Марафон Нової Пошти» і також переміг з часом 1.09.26. Це унікальний випадок, коли спортсмен бере участь у марафоні два дні поспіль і двічі перемагає і це при тому, що йому потрібно було проїхати з Мукачева до Києва майже 800 км дороги.

Ну і не варто забувати, що Мукачівський напівмарафон був благодійним і завдяки учасників та допомоги партнерів вдалося зібрати понад 2,5 млн грн, які спрямували на закупівлю 80 дронів і двох джипів для 3-ї окремої штурмової бригади.