Суспільство

302 мільйони гривень неефективних управлінських рішень або ризикових операцій виявили аудитори Закарпаття за 5 місяців цього року

Суспільствочервень 08 2024, 8:32

302 мільйони гривень неефективних управлінських рішень або ризикових операцій виявили аудитори Закарпаття за 5 місяців цього року

Загалом фінансових порушень, які призвели до втрат, працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області впродовж січня-травня цього року виявили на майже 36,9 мільйонів гривень. Зокрема, під час 10 ревізій та 5 перевірок – на 35,7 млн грн і ще на 1,2 млн грн фінансових зловживань зафіксували в ході проведеного в першому кварталі року аудиту фінансово-господарської діяльності.

Завдяки контрольним заходам аудитори забезпечили відшкодування 22,3 млн грн фінансових порушень, які призвели до втрат.

Фахівці Управління провели також 128 моніторингів та 5 перевірок закупівель, під час яких виявили порушення законодавства у сфері закупівель загалом на 340,8 млн грн. Завдяки цьому контролю відмінено 11 торгів загалом на 43,8 млн грн та у 39 випадках замовники розірвали договори – на 110,9 млн грн. Загалом вдалося попередити порушення під час закупівель на майже 155 млн грн.

Правоохоронним органам Управління передало матеріали 14 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань. Крім того, правоохоронці долучили до вже наявних кримінальних проваджень матеріали ще 8 заходів державного фінансового контролю, які провели закарпатські аудитори.

За допущені фінансові порушення 43 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 посадовців – до дисциплінарної та 16 –до матеріальної відповідальності.

Також за результатами ревізій та перевірок закупівель прийнято 5 управлінських рішень.

Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області

Поширити

Інші категорії
Політика
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as