На Воловеччині туристи на квадроциклах напали на чоловіка
Груповий напад стався в селі Розтока на Воловеччині
Тут у село з боку Львівщині заїхала група туристів на квадроциклах. Всього в групі було 15 людей. Коли квадроцикли заїхали на неогороджену земельну ділянку одного з дворогосподарств, то до них вийшов 62-річний господар і сказав, що це його земля і попросив не їхати через ділянку.
Тоді керівник групи на квадроциклі, який був попереду, під'їхав до чоловіка і почав його бити. Вдарив по обличчю, потім повалив на землю і бив ногами. З будинку вибігла господарка і просила не бити чоловіка. До жінки на квадроциклі через грядки під'їхав інший учасник групи і намагався наїхати на жінку.
Потім прибігли сусіди побитого чоловіка і група поїхала геть.
Правоохоронцям вдалося встановити, що група їхала з боку Львівської області. Чоловіка було направлено на медичну експертизу для встановлення тяжкості нанесених травм. Відкрито кримінальне провадження, встановлюються всі обставини. Нападників шукають.