Суспільство

На Закарпатті судитимуть депутата та двох його спільників

Суспільстволютий 02 2024, 20:31

На Закарпатті судитимуть депутата та двох його спільників

Депутат сільради з Хустщини разом зі спільниками шахрайським шляхом заволоділи землями на майже 1,8 млн грн.

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо організованої групи у складі депутата сільської ради Хустського району, землевпорядника та нотаріуса за фактом шахрайства.

Останнім двом також інкриміновано підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, а депутату – пособництво у вчиненні злочину.

Під час розслідування встановлено, що обвинувачений депутат організував схему незаконного відчуження земель від жителів одного з сіл на Хустщині. Шляхом обману він отримував від громадян акти на право власності на ділянки.

У подальшому, таємно від реальних власників, відбувалося фіктивне переоформлення ряду документів. До цього процесу були залучені двоє спільників, які складали та видавали підроблену документацію – інженер-землевпорядник та приватний нотаріус.

Шахрайську схему з нерухомістю провертали під виглядом допомоги закарпатцям в оформленні земель, однак кінцевою метою було їх відчуження на користь третіх осіб. Протягом 2018-2020 років неправомірні дії фігурантів завдали громадським інтересам збитки на близько 1,8 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу Закарпатського управління ДВБ НПУ.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

 

Поширити

Інші категорії
Політика
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as